Bezpečnost a kvalita

Bezpečnost a kvalita služeb jsou naší prioritou.

Náš psí hotel si obzvláště zakládá na individuálním přístupu ke každému zvířeti již od jeho přijetí. Je to základ bezpečnosti celého provozu a také základ kvality poskytovaných služeb.

Prvním ochranným prvkem hotelu pro psy je očkovací průkaz s vyznačením platných očkování, který je u psů a koček nezbytností.

Abychom mohli dobře pečovat o vašeho svěřence, je základním vstupním dokumentem, při ubytování v našem psím hotelu, ubytovací formulář, který můžete po přihlášení získat zde na stránkách, nebo ho vyplníte přímo na místě při předání zvířete do hotelu pro psy.

Třetím ochranným prvkem je předání zvířete po prokázání se průkazem totožnosti. Činíme tak, pokud majitele neznáme, případně když nepředává zvíře do psího hotelu jeho majitel.Každému zvířeti dále vede hotel pro psy hotelový protokol, ve kterém se zaznamenávají veškeré činnosti, týkající se pobytu zvířete, včetně případných zdravotních potíží, podávání léků, uskutečnění jednotlivých služeb atd. Snažíme se tak přispět ke kvalitě námi poskytovaných služeb psího hotelu.

Jsme si dobře vědomi zodpovědnosti za nám svěřená zvířata, proto prosím neberte naši starostlivost za přehnanou. Je to ochrana především vaše a vašich zvířecích přátel při pobytu v hotelu pro psy.

Individuální přístup

Každý pes je jiný a má jiné potřeby, stejně jako my lidé.

Hlavní myšlenkou filosofie psího hotelu je vyhovět individuálním potřebám jednotlivých pejsků. I my lidé máme různý temperament, povahu a věk a díky nim i různé potřeby.

Stejné je to i u pejsků. Proto u nás někteří klienti tráví čas dlouhými procházkami v přírodě, jiní dají přednost poležení na klíně ošetřovatelky či v pelíšku, další neúnavně běhají za aportíkem, nebo si hrají se stejně nadšeným psím kamarádem. Některým vyhovuje klid a soukromí, jiní jsou nadšeni z možnosti kamarádit se s  jinými pejsky, protože tuhle možnost normálně nemají.

Snažíme se v našem hotelu pro psy vyhovět právě těmto potřebám. Někdy nám napoví sám majitel, jindy stačí věnovat pejskovi pozornost a brzy sami poznáme, co se kterému líbí. V tomto individuálním přístupu je náš psí hotel opravdu jedinečný.

Napište nám

Hotel Maxx

Jana Voháňková
Břevnice 47, 580 01 Havlíčkův Brod
+420 725 000 330
janina.v@email.cz

Recepce

Otevřeno denně
 9-11 a 16-18 hod.

recepce@hotelmaxx.cz
+420 725 000 330

Sledujte nás na